Jesteśmy placówką edukacyjną posiadającą licencję firmy Leonardo School, specjalizującej się w tworzeniu najwyższej jakości autorskich programów edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku.
Oferujemy markową metodę: program efektywnej nauki Leo Maniak – kurs ortografii, sprawnego czytania, skutecznego notowania, pamięci i koncentracji dla uczniów w wieku 8-13 lat.
Nasza kadra to starannie wybrani profesjonaliści i pasjonaci kochający pracę z dziećmi. Każda osoba prowadząca kurs Leo Maniak posiada licencję trenerską Leonardo School, która gwarantuje najwyższy poziom nauczania dzieci zgodnie ze standardami Leonardo School.
Nasi specjalnie przeszkoleni trenerzy, poza naturalnymi predyspozycjami do pracy z dziećmi, korzystają z unikalnej wiedzy i nowoczesnych technik edukacyjnych – znacznie odmiennych od tych tradycyjnych, powszechnie stosowanych w szkole.
Cały nasz zespół ma przede wszystkim na uwadze rozbudzanie w dzieciach entuzjazmu zdobywania wiedzy, wierząc, że każde dziecko ma talent i ogromny potencjał, który należy w nim odpowiednio rozwijać.
Dzieci poprawiają znacząco wyniki w szkole, trenując wzrokowo, słuchowo i ruchowo pamięć i koncentrację. Ortografia okazuje się być barwna i przyjemna, a znacznie szybciej czytane teksty stają się o wiele lepiej rozumiane i zapamiętywane.
Naszą misją jest rozbudzanie w dzieciach entuzjazmu zdobywania wiedzy poprzez stosowanie nowoczesnych i efektywnych technik nauczania.

Masz pytania?

Napisz do nas!

kontakt-AP-nasze-skarby

Zaloguj się do systemu LangLion